تاریخچه
گروه صنعتی تک پخت مهربان در سال ۱۳۹۰ تاسیس شد. این شرکت پس از اخذ مجوزهایلازم فعالیت خود را در حیطه ساخت ماشین آلات تولید صنایع غذایی در جهت بهبودوضعیت بهداشت و تسریع در تولید، 
با سرمایه کاملا خصوصی آغاز کرد.
در راستای نیل به این مهم و با دریافت گواهینامه اختراع، از اداره ثبت و اختراعات ایرانشروع به  ساخت و تولید انواع ماشین آلات رشته بری و نانوایی  به کشورهای حوزه خلیجفارس که عرصه جدیدی از صنعت را رقم زد.
از مهمترین دستاوردهای این مشارکت اعطای استانداردهای بزرگ و جهانی (CE) - ISO9001 - ISO1004 
پس از درخشش دستگاه های رشته بری و نانوایی تک پخت مهربان و شهرت آنها، مدیران وکارشناسان ارشد این شرکت به این باور رسیدند که پیچیده ترین محصول تولید این صنعتیعنی ساخت ربات های نانوایی که از 
مدرنترین کنترلر های تولیدی خود در کشور است،
شهرت تک پخت مهربان تا بدانجا پیش رفت که در تمامی نمایشگاه های بین المللی، مخاطباناین صنعت به دنبال رونمایی هایی از محصولات این شرکت یاد کردند.
در اواخر سال ۱۳۹۴، علاوه براختراع  دستگاه پنج کاره نانوایی، مونتاژ کاربردی تنور هایچند کاربره را در حیطه کاری گروه تک پخت مهربان قرار گرفت.
 
اقدامات راهبردی
  • تشکیل گروه صنعتی تک پخت مهربان با تمرکز بر کسب‌و‌کار ماشین آلات نانوایی ودستگاه های رشته بری تجاری و صنعتی
  • افزایش سهم بازار در رده‌های مختلف محصولات تجاری
  • توسعه مشارکت با بازار های معتبر داخلی و خارجی در کسب و کار های صنایع غذایی
  • تامین، تولید و عرضه پایدار محصولات
  • سودآوری پایدار با بازدهی مطلوب اقتصادی
  • به‌کارگیری زیرساخت‌ها و تکنولوژی به‌روز در فرایندها ، اطلاعات و ارتباطات
  • ایجاد محیط سالم ، با نشاط و خلاق
  • روابط موثر با مشتریان
  • تعهد به رعایت مسئولیت‌های اجتماعی
  • چابکی و انعطاف‌پذیری سازمانی
 
منشور اخلاقی
تعهدات اخلاقی این شرکت در قبال ذی‌نفعان داخلی و خارجی است که بر حسب اولویت درعناصر آن به صورت دقیق ، روشن، نظام‌یافته و یکپارچه تدوین می‌گردد. به عبارت دیگر خطمشی‌ها، اصول و مقرراتی است که رفتارها را هدایت می کند.
 
احترام و کرامت :
الف – مشتریان : ما در فضایی آراسته و فاخر و آکنده از احترام، عدالت و انصاف، ‌نیازها وانتظارات حال و آینده آن‌ها را درک و برآورده می‌سازیم.
ب –کارکنان : ما با ایجاد فرصت های برابر، نهادینه کردن رویکردهای ساخت یافته وشبکه‌های ارتباطی باز، شفاف و صمیمی، شان، کرامت انسانی و شایستگی‌هایکارکنان‌مان را ارج می‌‌نهیم و با برقراری تعادل و ارتقای سطح زندگی شخصی- حرفه‌ایآن‌ها، حقوق فردیشان را به رسمیت می‌شناسیم.
ج – سهامداران: ما به منافع و انتظارات سهامداران‌مان احترام می‌گذاریم و در کلیهتصمیم‌گیری‌ها و فعالیت‌هایمان،‌ حقوق و منافع اقتصادی آن‌ها را در نظر می‌گیریم.
د – جامعه : ما منافع و حقوق نسل‌های حال و آینده را در کلیه فعالیت‌هایمان در نظرمی‌گیریم.
 
تعهد و مسئولیت پذیری :
الف – مشتریان : ما برای جلب رضایت مشتریان و تقویت وفاداریشان به گروه صنعتی تکپخت مهربان، خود را متعهد به عرضه خدمات و قطعات باکیفیت می دانیم.
ب – کارکنان : ما خود را متعهد می‌دانیم که با مهیا کردن محیط کار پویا، مناسب و لذتبخش، شرایط رشد و شکوفایی شایستگی‌ کارکنان‌مان را فراهم کنیم.
ج – سهامداران: ما خود را متعهد می‌دانیم که با ساختن مشارکت های ارزش‌افزا و ایجادفرهنگ کارآفرینی در کلیه‌ی جنبه‌های سازمان، بهره‌وری و سودآوری سازمان را بیشینهنماییم.
د- جامعه : ما خود را متعهد به رعایت مسئولیت های اجتماعی و قوانین و مقررات ملی وبین‌المللی مرتبط با صنعت نان و مواد غذایی می‌دانیم.
 
خلاقیت و نوآوری :
الف – مشتریان : ما در خلق ارزش برای مشتریانمان، ‌آخرین نتایج یادگیری از تجربیاتذینفعانمان و همچنین بدیع‌ترین تحولات مرتبط با صنعت نان و صنایع غذایی را درنظرمی‌گیریم.
ب – کارکنان: ما با استقرار بسترهای لازم برای گردش و به اشتراک گذاری دانش، اطلاعات وفرصت‌های یادگیری، از ایده‌ها و خلاقیت‌های کارکنانمان در تعیین و اجرای برنامه‌هایسازمان استفاده می‌‌کنیم.
ج – سهامداران : ما از خلاقیت و نوآوری برای پاسخ‌دهی سریع به چالش‌های پیش‌رو واستفاده کنیم.
د –جامعه : ما بسترهای لازم به‌منظور تعمیق روابط و بهره‌مندی از ایده‌ها و نوآوری‌هایجامعه خود را فراهم می‌نماییم و متقابلا از نتایج فعالیت های یادگیری خود برای بهبودجامعه، ارتقای خوشنامی و توسعه گروه صنعتی تک پخت مهربان استفاده می‌کنیم.
اعتماد و صداقت :
الف – مشتریان : ما بقای خود را در گرو جلب اعتماد وحفظ روابط بلند مدت و عمیق بامشتریانمان می‌دانیم.
ب – کارکنان :  ما با تقویت اعتماد وصمیمیت در روابطمان، زمینه‌های لازم برای جلبمشارکت و همکاری اصلی‌ترین سرمایه سازمان یعنی کارکنانمان را فراهم می‌کنیم .
ج – سهامداران : ما با ارائه اطلاعات صحیح،‌ شفاف و به‌موقع، محیط قابل اطمینانی برایسرمایه‌گذاری و مشارکت آن‌ها فراهم می‌کنیم.
د – جامعه:  ما با برقراری روابط مبتنی بر اعتماد متقابل و تعامل موثر با نهادهای قانونی واجتماعی،‌ آن‌ها را از فعالیت‌ها،‌ برنامه‌ها و عملکردمان آگاه می‌سازیم.
 
گروه صنعتی تک پخت مهربان به مدیریت آقای مهندس سعید گل آرا در سال 1390 با هدف تسهیل پروسه تولید رشته آش و پلویی برای کارگاه های کوچک و زنان خانه دار کار خود را با سخت مدل تک برش و پهن کن رشته آغاز نمود.
پس از 7 سال این گروه با کوله باری از تجربه و دانش ، با ساخت انواع مدل دستگاه رشته بری گامی مهم در صنعت تولید رشته کشور برداشته است.
رشته بری یا تولید رشته ، به صورت یک شغل خانگی برای خانواده های بسیاری عامل کسب روزی بوده ولی به علت سختی کار به روش سنتی ، شاغلین این صنف ، به خصوص زنان خانه دار را با مشکلات عدیده روبرو نموده است.
دستگاه های گروه صنعتی تک پخت با هدف تسهیل این پروسه و نه برای حذف شغل تولید می شوند.
به بیان بهتر ، دستگاه تک پخت فقط کار شخص را آسان می کند و وی را از چرخه تولید حذف نمی کند.
کارشناسان ما در جهت ارتقا کیفیت محصولات تلاش نموده و سعی می نمایند با افزایش کیفیت قطعات مورد استفاده در کنار کاهش هزینه های تولید ، هزینه های احداث کارگاه را برای مشتریان گرامی کاهش دهند.
 
 
بالا