شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از فروشگاه اینترنتی گروه تولیدی صنعتی تک پخت مهربان به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

۱- خرید کالا از فروشگاه اینترنتی گروه تولیدی صنعتی تک پخت مهربان بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

۲- خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.

۳ – کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات، مانع تکمیل مراحل سفارش خواهد شد.

۴ – فروشگاه اینترنتی گروه تولیدی صنعتی تک پخت مهربان هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص سایت که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشد (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

۵ – تمام ابزاری که در سایت و فروشگاه اینترنتی گروه تولیدی صنعتی تک پخت مهربان با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.

۶ – سایر سایت ها و لینک هایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به کاربر در فروشگاه، لینک شده اند مستقل بوده و
گروه تولیدی صنعتی تک پخت مهربان مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

۷ – ارتباط فروشگاه اینترنتی تجهیزات توزین نیکسل با کاربران از طریق takpokht.com وtakpokht.ir برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

۸ – گروه تولیدی صنعتی تک پخت مهربان به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

۹ – هدف از ایجاد بخش نظرات درسایت و فروشگاه اینترنتی گروه تولیدی صنعتی تک پخت مهربان ، اشتراک گذاری تجربه خرید محصولاتی است که به فروش می رسد.

بخش نظرات سایت و فروشگاه اینترنتی گروه تولیدی صنعتی تک پخت مهربان با دیگر سایت ها و شبکه های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد که پس از بررسی و تایید کارشناسان، امکان مشاهده وجود دارد. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شود و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی آید.
گروه تولیدی صنعتی تک پخت مهربان در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچگونه مسئولیتی ندارد و نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی گروه تولیدی صنعتی تک پخت مهربان درباره محتویات نظر نیست.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی گروه تولیدی صنعتی تک پخت مهربان ، سایت takpokht.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند

۱- فروش دستگاه بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی گروه تولیدی صنعتی تک پخت مهربان درج نموده است.

۲- فروشنده ثبت سفارش دستگاه و مشخصات ارسال سفارش را به اطلاع خریدار می رساند.

۳- ارزش دستگاه یا کدستگاه های سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.

۴-  حمل دستگاه سفارش داده شده از محل درب کارخانه بر عهده خریدار است. در صورت نیاز به ارسال دستگاه به شهرهای دیگر با هماهنگی خریدار ، دستگاه ارسال شده و هزینه آن بر عهده خریدار می باشد.

۵ – زمان تحویل دستگاه سفارش داده شده ۱۵ روز کاری پس از پرداخت پیش پرداخت می باشد.

۶- در صو رت فسخ سفارش توسط خریدار ، ۳۰ درصد مبلغ پیش پرداخت به عنوان ضرر و زیان کسر شده و مابقی طی ۴۸ ساعت کاری به حساب ایشان عودت داده میشود.

۷- ۵۰ درصد مبلغ دستگاه به عنوان پیش پرداخت هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ پس از آماده شدن دستگاه دریافت خواهد شد.

۸-  پس از پرداخت مبلغ پیش پرداخت سفارش خریدار ثبت می شود.